رسانه

در سروش این هفته بخوانید

در سروش آذر ماه  بخوانید ----------------------------- نسیم، موج به راه می‌اندازد ------------------------------ بخشهای این مقاله : دلاوران ؛ نام آوران ؛ باران شیرجه ؛ حرکت ؛کپی برداری نکردیم     

رسانه

قهرمانان تنب بزرگ به آب و آتش زدند

مسابقه شروع می‌شود و شرکت‌کنندگان از سرسره بزرگ لیز می‌خورند و تلپی می‌افتند توی آب. شناکنان خودشان را به سکوی پلاستیکی می‌رسانند. باید در کمتر از 3 دقیقه با پشت سر گذاشتن موانع دیگری که در پیش دارند به پایان خط برسند. مسابقه آنقدر گرم و مهیج شده که شرکت‌کنندگان در این هوای سرد دریاچه چیتگر می‌خواهند بالاترین امتیاز را به ‌دست بیاورند.

رسانه

همشهری جوان - شبکه نسیم و یک برگ برنده دیگر

از اواسط آبان‌ماه، شبکه‌ی نسیم در کنار پخش قسمت‌های تکراری دورهمی، برای خالی نبودن عریضه یک برگ برنده‌ی جدید رو کرد؛ مسابقه‌ای به نام «آب و آتش» که تازه‌ترین محصول تولیدی شبکه‌ی نشاط و سرگرمی است. در شب‌هایی که هنوز پخش این برنامه آغاز نشده بود، سری به پشت صحنه‌ی آن زدیم تا ببینیم واقعا این مسابقه آن طور که از ابتدا تبلیغ‌اش را می‌کردند (به قول معروف) خفن هست یا نه؟

رسانه

باشگاه خبرنگاران جوان

غلامرضا بختیاری تهیه کننده مسابقه «آب و آتش»  در گفتگو با خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ از ادامه ساخت مسابقه «آب و آتش» داد و گفت: مسابقه «آب و آتش» با گروه تولید برنامه «چند درجه» از هفته جاری تصویربرداری بخش‌های مسابقه را آغاز کرده است.